Beach Bang 2019 toimus esmakordselt augustis 2019. Varsti aftermovie siit nähtav.

BEACH BANG 2019: Club Sunset kutsus augustis Eestisse esinema erinevad elektroonilise muusika DJ’sid Saksamaalt, Inglismaalt, Itaaliast, Lätist ja Eestist. Peaesinejad olid TUJAMO ja DJ'S FROM MARS. 

 

Sunset Beach Bang 2019 toob Pärnu rannas asuvasse ööklubisse kahel järjestikusel augustikuu päeval teiste hulgas sellised DJ’d nagu Tujamo (Saksamaa), Tomcraft & Eniac (Saksamaa), Culture Shock (Inglismaa) ja DJs From Mars (Itaalia). Lisaks veel kohalikud tegijad nagu Meelis Meri, Andres Aljaste, Kolzar, L.Eazy jne.

 

Sunset Beach Bang’i egiidi all tulevad kokku erinevad elektroonilise tantsumuusika žanrid nagu drum’n’bass, EDM, future-house, house jmt. Isuäratav kompott esinejatest on ära jaotatud kahele päevale, et suve lõpp Pärnus eriti meeldejäävaks kujundada.

 

“Beach Bang on esmakordne, klubifestivali formaadis moodsa tantsumuusika üritus Sunsetis ja terrassil. Kui Sa käisid eelmistel aastatel augustis Weekend Festivali afterpartydel Sunsetis, siis see pidu on justkui jätk eelmisel suvel toimunule. Suur peaareen koos välilava ning valguslahenduse  ja helisüsteemiga ning erinevad muusikazanrid ja artistid nii siit kui mujalt. Lisaks on Club Sunseti ja selle ümber asuv territoorium suur ning mitmekülgne - terrassid, rõdud ja seen ning ilmaviperuste eest kaitsev klubisaal. Beach Bang on justkui suve viimane meeletu pidu.“

 

Reedel annavad välilaval kuuma DJs From Mars (ITA), 3Live Project (LV) ning Andres Aljaste (EST). Siselaval ehk DNB alal astuvad üles Culture Shock (UK), MC Felon (UK), Planeet (EST) ja L.Eazy (EST). Laupäeval leiab pealavalt DJ Tujamo (GER) ning siselaval võtavad DNB ala üle Meelis Meri, Deejay Aav ja Kolzar. PS! Esinejate list täieneb jooksvalt.

Rohkem infot sündmuse kohta leiad SIIT.

https://www.facebook.com/events/475459376542754/

Facebook

CLUB SUNSET HITS 2022 PLAYLIST @ SPOTIFY