Kuld- ja plaattina albumimüügi-artist INNA esineb laupäeval, 6.juulil klubis Sunset

Eestit külastas 6.juulil Rumeenia läbi aegade edukama plaadimüügi ning enam kui 1 miljardi Youtube vaatamisega artist Inna. Inna on Youtube enimvaadatud artistide edetabelis 3,7 miljardi vaatamisega 37 kohal, edestades selliseid kuulsusi nagu Madonna, Akon, Sean Paul, Kany West, Justin Timberlake, Lil Wayne jpt. KLIKI JA LOE LISA

Eestit külastab 6.juulil Rumeenia läbi aegade edukama plaadimüügi ning enam kui 1 miljardi Youtube vaatamisega artist Inna. Popstaar on teinud alates 2008-st aastast, mil ilmus tema läbilöögihitt "Hot", koostööd mitmete maailma suurimate artistidega nagu Pitbull, Enrique Iglesias, J Balvin, Flo Rida, Daddy Yankee ning võitnud arvukalt erinevaid auhindu nagu NRJ Music Award, MTV Europe Music Award ja European Border Breakers Award. Inna on Youtube enimvaadatud artistide edetabelis 3,7 miljardi vaatamisega 37 kohal, edestades selliseid kuulsusi nagu Madonna, Akon, Sean Paul, Kany West, Justin Timberlake, Lil Wayne jpt.

Inna tõus tippu algas peale kohtumist Play & Win nimelise trioga, misjärel valmis tema rahvusvaheliste edetabelite tipplaul "Hot". Samanimelise albumiga saavutas ta Billboard's Hot Dance Airpay kõrgeima positsiooni ning pälvis 2009-l aastal kuld- ja plaattina staatuse. 

Sellest alates on Inna loonud erinevat stiili muusikat ning väljastanud mitmeid albumeid, mis on müünud rohkem kui 4 miljonit ja teinud temast TOP-10 artisti isegi sellises riigis nagu Mehhiko. Kogu senise karjääri jooksul on Inna andnud enam kui 800 kontserti Jaapanis, Inglismaal, Saksamaal, Soomes, Argentiinas, Mehhikos, Poolas, Hispaanias, Kanadas, USAs ja Eestis.

Inna tuntuimad laulud on "Hot," "Love," "Sun is Up,", "Deja Vu" ning "Cola Song".

Inna pärisnimi on Elena Alexandra Apostoleanu ning lisaks kõigele on ta ka inimõiguste aktivist osaledes koduvägivallavastastes kampaaniates ning seisnud hea laste õiguste eest.

Viimased poolteist aastat on Inna end uuesti avastanud ja ettevalmistanud mitmekesisema kõlapildiga hispaaniakeelset albumit YO, mis ilmus just 2 nädalat tagasi ja on kuuldav Spotifys.


Inna esineb Sunseti 24-nda sünnipäevapeol laupäeval, 6.juulil Pärnu rannahoones, olles kallim sel suvel klubi külastav artist. Kontsert toimub halva ilma korral klubis sees, ent katusealune terrass on avatud ja seal esinevad DJd. 
PILETIINFO: 
Sunseti sünnipäevapeole koos Innaga on soodsama hinnaga eelmüügipiletid veel saadaval siin. 
Viimased lauad on veel broneerimiseks saadaval aadresilt vip@sunset.ee ;

Facebook

CLUB SUNSET SUMMER HITS 2018 PLAYLIST @ SPOTIFY - ENJOY!