Kuld- ja plaattina albumimüügi-artist INNA esines 6.juulil 2019 klubis Sunset

Eestit ja klubi Sunsetti külastas 6.juulil Rumeenia läbi aegade edukama plaadimüügi ning enam kui 1 miljardi Youtube vaatamisega artist Inna. Inna on Youtube enimvaadatud artistide edetabelis 3,7 miljardi vaatamisega 37 kohal, edestades selliseid kuulsusi nagu Madonna, Akon, Sean Paul, Kany West, Justin Timberlake, Lil Wayne jpt. KLIKI SIIA JA VAATA PEO PILDIGALERIID või LOE LISA

Sunseti 24-ndal sünnipäeval 6.juulil 2019 esines Rumeenia läbi aegade edukama plaadimüügi ning enam kui 1 miljardi Youtube vaatamisega artist Inna. Üritus toimus täismajale ning pilte melust saad vaadata siit!

Popstaar on teinud alates 2008-st aastast, mil ilmus tema läbilöögihitt "Hot", koostööd mitmete maailma suurimate artistidega nagu Pitbull, Enrique Iglesias, J Balvin, Flo Rida, Daddy Yankee ning võitnud arvukalt erinevaid auhindu nagu NRJ Music Award, MTV Europe Music Award ja European Border Breakers Award. Inna on Youtube enimvaadatud artistide edetabelis 3,7 miljardi vaatamisega 37 kohal, edestades selliseid kuulsusi nagu Madonna, Akon, Sean Paul, Kany West, Justin Timberlake, Lil Wayne jpt.
Inna tõus tippu algas peale kohtumist Play & Win nimelise trioga, misjärel valmis tema rahvusvaheliste edetabelite tipplaul "Hot". Samanimelise albumiga saavutas ta Billboard's Hot Dance Airpay kõrgeima positsiooni ning pälvis 2009-l aastal kuld- ja plaattina staatuse. 

Sellest alates on Inna loonud erinevat stiili muusikat ning väljastanud mitmeid albumeid, mis on müünud rohkem kui 4 miljonit ja teinud temast TOP-10 artisti isegi sellises riigis nagu Mehhiko. Kogu senise karjääri jooksul on Inna andnud enam kui 800 kontserti Jaapanis, Inglismaal, Saksamaal, Soomes, Argentiinas, Mehhikos, Poolas, Hispaanias, Kanadas, USAs ja Eestis.

Inna tuntuimad laulud on "Hot," "Love," "Sun is Up,", "Deja Vu" ning "Cola Song".

Inna pärisnimi on Elena Alexandra Apostoleanu ning lisaks kõigele on ta ka inimõiguste aktivist osaledes koduvägivallavastastes kampaaniates ning seisnud hea laste õiguste eest.

Viimased poolteist aastat on Inna end uuesti avastanud ja ettevalmistanud mitmekesisema kõlapildiga hispaaniakeelset albumit YO, mis ilmus just 2 nädalat tagasi ja on kuuldav Spotifys. 

Facebook

CLUB SUNSET HITS 2019 FALL PLAYLIST @ SPOTIFY